Üdv, Vendég
Username: Password: Emlékezz rám

TÉMA: Babakocsik, gyerekülések, hordozók

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 25 jan. 2015 12:42 #916

• vikyt
  • vikyt's Avatar
  • Újonc
Esernyőre vagy lapra csukható kocsit keresek. max 15 ezerért. akinek van kérem a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. mail címen vagy a 70-625-9388as a számon keressen. elég ha megcsörgetsz visszahívlak csak írd ki a számod :) köszi
Nyilvános megtekintési jogosultság letiltva.

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 16 febr. 2015 10:31 #917

• bkata_78
  • bkata_78's Avatar
  • Kiemelt Tag
  • Thank you received: 4
Sziasztok,

Keresek 36 kg-ig használható normális gyerekülést, de nem túl drágát. Anyukám autójába kéne, hogy ne keljen mindig pakolgatni :)

Köszi

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 17 febr. 2015 12:42 #918

• Eszlie
  • Eszlie's Avatar
  • Újonc
Sziasztok!
Keresek plüss hátizsákos babapórázt kisfiaimnak. Ha esetleg valaki tud eladót írhat a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. címre is. köszönöm! Lívia

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 18 febr. 2015 17:26 #919

• szedlaks
  • szedlaks's Avatar
  • Újonc
Sziasztok!
Keresek eladó ABC Design Zoom iker babakocsit. Ha van valakinek eladó, kérem jelezze a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. email címen.
Nagyon köszönöm

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 26 febr. 2015 10:54 #920

• lilyom
  • lilyom's Avatar
  • Újonc
Kedves Ikres Anyukák!

Keresek eladó BabyActive Twinni babkocsit használtan, a kiegészítőkkel együtt. Mivel nagy valószínűséggel lányaim lesznek, így a legideálisabb a bézs, a piros, vagy a zöld színű lenne.

Válaszaitokat előre is köszönöm!

Üdv
Lili

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 26 febr. 2015 10:56 #921

• lilyom
  • lilyom's Avatar
  • Újonc
Kedves Ikres Anyukák!

Keresek eladó BabyActive Twinni babkocsit használtan, a kiegészítőkkel együtt. Mivel nagy valószínűséggel lányaim lesznek, így a legideálisabb a bézs, a piros, vagy a zöld színű lenne.

Akinek esetleg van eladó, az kérem jelezze a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címre.

Üdv
Lili

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 26 febr. 2015 11:00 #922

• lilyom
  • lilyom's Avatar
  • Újonc
Kedves Ikres Anyukák!

Akinek esetleg van eladó, az kérem jelezze a Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse. e-mail címre.

Üdv
Lili

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 26 febr. 2015 11:45 #923

• lilyom
  • lilyom's Avatar
  • Újonc
Kedves Ikres Anyukák!

Üdv
Lili

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 26 febr. 2015 11:46 #924

• lilyom
  • lilyom's Avatar
  • Újonc
Bocsánat! Nem akartam ilyen sokszor, csak mindig error-t írt ki a honlap.

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 26 febr. 2015 11:48 #925

• lilyom
  • lilyom's Avatar
  • Újonc
Bocsánat! Nem akartam ilyen sokszor.

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 15 márc. 2015 18:51 #926

• fz12sg66
  • fz12sg66's Avatar
  • Újonc
Szia!
Keresel még 36 kg-ig használható gyerekülést?
Üdv

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 23 ápr. 2015 09:49 #927

• Bajusz
  • Bajusz's Avatar
  • Újonc
Sziasztok!

Egymás mögötti használt ikerbabakocsit keresünk születendő (fiú?) ikerpárunknak. Elsősorban ABC Design Zoom-ban gondolkodunk (ezt megnéztük élőben és meggyőző volt), de bármi más is szóba jöhet, ha van jó vélemény, tapasztalat. A Peg Perego Duette-t kizártuk.
Előny, ha tartozékokkal együtt (mózes, autós hordozó, adapterek) megvásárolható a járgány.

Köszönjük előre is!

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 26 ápr. 2015 17:08 #928

• mestermoni
  • mestermoni's Avatar
  • Tag
  • Thank you received: 6
Kedves Bajusz!

Nekem van egy eladó ABC design Zoom, sötétbarna-bézs kombináció. Tartozékai: sportülések, bébihordó adapterrel, 1 db napernyő, esővédők. Két kis hibája van, egyik sem befolyásolja a használatot: az egyik sportülésnek az egyik oldalon a kupola-merevítője eltört és az egyik ülés alsó részén kifeslett a huzat (ez egyébként tipushiba, szinten mindegyik ilyen tipusnál láttam).
Az ára 100.000 Ft. Ha érdekel, szívesen küldök fotót. Az email címem: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 11 jún. 2015 08:36 #929

Sziasztok. Ikerbabákat várunk. Leirom életkörűlményeimet. Előző páromtol elváltam. Szo szerint kiforgatott mindenemből igy a nullárol kezdtem mindent. A fizetésem felét vonják gyerektartásra igy a megmaradt fizetésem éppen arra elég hogy megéljünk. De az sem tart ki honap végéig. Uj párommal ikreket várunk. Elvetetni nem akartuk mert intéztetem a gyerek tartás csökkentést. Igy kb 4honap mulva helyre tudunk állni. Addig os szeretnék segitséget kérni születendő babáinknak. Nem anyagi segitséget kérek csak olyan dolgokat amik feleselegesek és nem tudsz eladni. Bármi lehet ruha játék esetleg babakocsi de bármit elfogadunk. Cserébe megigérem ha mi nem hasznàljuk tovább adományozzuk mi is. köszönettel.Sziasztok. Ikerbabákat várunk. Leirom életkörűlményeimet. Előző páromtol elváltam. Szo szerint kiforgatott mindenemből igy a nullárol kezdtem mindent. A fizetésem felét vonják gyerektartásra igy a megmaradt fizetésem éppen arra elég hogy megéljünk. De az sem tart ki honap végéig. Uj párommal ikreket várunk. Elvetetni nem akartuk mert intéztetem a gyerek tartás csökkentést. Igy kb 4honap mulva helyre tudunk állni. Addig os szeretnék segitséget kérni születendő babáinknak. Nem anyagi segitséget kérek csak olyan dolgokat amik feleselegesek és nem tudsz eladni. Bármi lehet ruha játék esetleg babakocsi de bármit elfogadunk. Cserébe megigérem ha mi nem hasznàljuk tovább adományozzuk mi is. köszönettel.:( Sziasztok. Ikerbabákat várunk. Leirom életkörűlményeimet. Előző páromtol elváltam. Szo szerint kiforgatott mindenemből igy a nullárol kezdtem mindent. A fizetésem felét vonják gyerektartásra igy a megmaradt fizetésem éppen arra elég hogy megéljünk. De az sem tart ki honap végéig. Uj párommal ikreket várunk. Elvetetni nem akartuk mert intéztetem a gyerek tartás csökkentést. Igy kb 4honap mulva helyre tudunk állni. Addig os szeretnék segitséget kérni születendő babáinknak. Nem anyagi segitséget kérek csak olyan dolgokat amik feleselegesek és nem tudsz eladni. Bármi lehet ruha játék esetleg babakocsi de bármit elfogadunk. Cserébe megigérem ha mi nem hasznàljuk tovább adományozzuk mi is. köszönettel.

Válasz: Babakocsik, gyerekülések, hordozók 24 jún. 2015 14:50 #930

• H_Évike
  • H_Évike's Avatar
  • Újonc
Sziasztok!

7 hónapos lányaim számára keresek jó állapotban lévő gyerekülést. A szín mindegy, lehetőleg jó állapotban, biztonságos legyen. Ezen az email címen elértek: Ezt a címet a spamrobotok ellen védjük. Engedélyezze a Javascript használatát, hogy megtekinthesse.

Előre is köszönöm!
Moderators: gazso
Time to create page: 0.091 seconds